הסיפור של דניאל

החלטתי ללמוד בחוג לפוליטיקה ותקשורת כיוון שהתחום עניין אותי, שמעתי המלצות מחברות שלמדו בחוג והתעניינתי בתכנים הנלמדים ובעתיד שאוכל לבנות לאחר הלימודים. מה שגרם לי ללמוד במכללה האקדמית הדסה הוא מיקום המכללה שהיה חשוב לי מאוד- אני תושבת ירושלים והיה לי חשוב ללמוד בתוך העיר. בנוסף, שמעתי המלצות רבות על היחס האישי במכללה, זהו דבר חשוב שתורם למהלך הלמידה.

זכור לי לטובה הליווי והיחס האישי שקיבלתי במהלך הלימודים שתרמו לי רבות. למשל, בשלב כתיבת העבודה הסמינריונית בסיום התואר, זכיתי לקבל ליווי צמוד ומענה מהיר מד"ר דורון שולצינר. דבר נוסף לזכות המכללה, הוא שבמהלך הלימודים התקיימו סדנאות דוברות ועבודה מול עיתונאים, דבר שתרם לעבודתי במשרד ובשטח. הערך המוסף שקיבלתי במכללה הוא מלימודי קורסי הבחירה שאפשרו לנו, הסטודנטים, ללמוד מאנשי מקצוע שעובדים בתחום ומכירים את העבודה מקרוב ויכולים לתת לנו כלים חשובים.

כיום אני עובדת כמנהלת ענף במערך הדוברות הרשות השופטת בישראל. במסגרת התפקיד ישנו קשר ישיר ושוטף עם עיתונאים בתחום המשפט, מענה על שאילתות, הפצת הודעות לעיתונות, ליווי דיונים תקשורתיים ועוד.

בחרתי להתמקצע בתחום בשלב מוקדם עוד בהיותי סטודנטית. במהלך הלימודים הבנתי באיזה תחום בעולם התקשורת ארצה להתמקצע. כך צברתי את הניסיון הנדרש מה שנתן לי להגיע למקום בו אני נמצאת. התמדה וצבירת ניסיון הם דבר חשוב מאוד שיכול להוביל להצלחה בתחום.